o blogu/współpraca

Dlaczego piszę? Bo czuję przeogromną potrzebę wypowiedzenia tego o czym myślę, co czuję i co we mnie piszczy po przeczytaniu książki, a także pragnę podzielić się moimi przemyśleniami nie tylko z domownikami i najbliższymi, ale z całym światem. 🙂 Wyrażam tu swoje zdanie o przeczytanych dziełach (rzadko w formie rasowych recenzji 😉 ), chętnie również czytam innych, poznając ich opinię na temat opisanych przeze mnie lektur i tomiszczy wartych polecenia.
Nie jestem profesjonalną znawczynią literatury, językowym guru, więc pewnie nieraz zasadzę jakiegoś „kwiatka” – nie mniej jednak będzie to mój „kwiatek”, okraszony emocjami i refleksjami z mojego wnętrza. 🙂
Udało mi się publikować swoje teksty zarówno w gazecie internetowej (Lesser), jak i w czasopiśmie społeczno- kulturalnym Patos – to była świetna przygoda! 🙂  Ta potrzeba odżyła na nowo!
Jeśli moje zdanie zachęci kogoś do czytania książek, to będę naprawdę wniebowzięta! 🙂 Jeśli odkryję autora-perełkę – głośno to wykrzyczę. 🙂
Czytelnictwo powinno być zaraźliwe i nieuleczalne. 🙂
 *
Opinie o książkach, które publikuję na tym blogu, zamieszczam przede wszystkim na portalu LubimyCzytać.
Coraz częściej również moje oceny można znaleźć na stronie księgarni bonito.pl i empik.com.
*
Należę do tradycjonalistów i preferuję książki w formie papierowej.
Jestem zainteresowana współpracą z wydawnictwami, księgarniami, portalami internetowymi, autorami, czy też innymi osobami fizycznymi/firmami /instytucjami związanymi z literaturą i szeroko pojętą kulturą.
Jeśli chcieliby Państwo nawiązać ze mną współpracę, bądź jednorazowo wysłać egzemplarz recenzencki książki / czasopisma, itp. proszę o kontakt poprzez e-mail:

 

stworek.vel.oka@gmail.com
***
Wszystkie teksty publikowane przeze mnie na niniejszym blogu są mojego autorstwa i podlegają prawu autorskiemu. Zabraniam ich kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania bez mojej wiedzy i wyraźnej zgody.